Hakkında - Uygun Fiyatlı Oteller

Fırsat Duyuruları

Post Top Ad

"1" REZERVASYON "1" FİDAN KAMPANYASI

Post Top Ad

HakkındaUygunfiyatlioteller.com sitesi olarak dünyanın her yanından, Booking.com, Agoda.com, Hotels.com, Hotel.de, Geziko.com, Otelz.com ve diğer pek çok seyahat sitesinden fiyat araştırması yaparak kullanıcıları için en uygun fiyatlı otelleri bulmayı hizmet edinmiştir.

Uygun Fiyatlı Oteller sitesi yukarıda belirtilen dünyaca ünlü rezervasyon sitelerinin satış ortağıdır. Uygunfiyatlioteller.com üzerinden rezervasyon yapılmamaktadır. Sadece yukarıda belirtilen rezervasyon sitelerine yönlendirme yapılmaktadır. Yani binlerce üyesi olan dünyaca güvenilir seyahat siteleri üzerinden rezervasyonunuzu yapmış olacaksınız.

NEDEN UYGUNGUNFIYATLIOTELLER.COM? 

Sitemiz aracalığı ile yapmış olduğunuz her rezervasyondan yardım kuruluşlarına pay gidecektir. Bu yardım için size herhangi bir fiyat farkı uygunlanmayacaktır.

ÖRNEK: Booking.com sitesinde 2 gecelik otel fiyatı 100 TL ise sitemiz aracalığı ile yaptıracağınız 2 gecelik otel fiyatı da 100 TL'dir.
Aradaki tek fark şudur: Bizden yapacağınız her rezervasyon aynı zamanda bir bağıştır. Gelirimizin bir kısmını yardım kuruluşlarına bağışlıyoruz. Bu sayede hem tatil hemde bağış yapmış olacaksınız.


Post Top Ad

ODANI ŞİMDİ AYIR, ÖDEMESİNİ OTELDE YAP!