Tatile Çıkarken Bavul Nasıl Hazırlanır? - Uygun Fiyatlı Oteller

Fırsat Duyuruları

Post Top Ad

"1" REZERVASYON "1" FİDAN KAMPANYASI

Post Top Ad

Cumartesi, Mayıs 12, 2018

Tatile Çıkarken Bavul Nasıl Hazırlanır?


Yıl boyunca o anı beklersiniz sonra tatil zamanı gelir. Uygun fiyatlı bir otel yada lüks bir otele rezervasyonunuzu yaptırırsınız. Herşey güzel heycan hat safhadadır. Herşey tamam deyip evden çıkarsınız sonra genellikle yolun yarısında gelir aklınız "Unuttum" işte artık unutulan şey neyse onun için artık iş işten geçmiştir. Artık o parlak güneş ışınlarından sizi koruyacak güneş gözlüğünü mü unuttuz yoksa en sevdiğiniz şortu mu unuttunuz bunlar değil de daha önemli olan pasoportunuzu mu unuttunuz artık ne unuttuysanız iş işten geçmiştir tatiliniz başlamadan kötü geçmeye başlamış. Ama Uygun Fiyatlı Oteller sitesi olarak tatile çıkarken bavulda olması gereken önemli şeyleri ve seyahat kontrol listesi hazırladık. Tatile çıkmadan önce bu listeyi gözden geçirin.

1) Kendinize Seyahat Listesi Yapın

Başta sıkıcı gibi gelsede tatile çıkmadan muhakkak kendinize bir seyahat listesi hazırlayın. Biraz araştırma yaparsanız internette de hazır seyahat listeleri bulubilirsiniz. Ama genelde gideceğiniz yere göre değişiklik gösterebilir bu yüzden listeyi kendinize uyarlayabilirsiniz.

2) İlaç Çantası Almayı Unutmayın

Birçok tesiste doktor bulunmaktadır ama siz yinede tatilde başınıza gelme ihtimali olan olumsuzluklar için önceden hazırlıklı olun. Tatilde baş, diş, mide ağrıları olma olasılığı olabilir bu yüzden yanınızda ağrı kesici ilaç ve ufak defek kesikler içinde tentürdiyot ve yara bandının çantanızda bulunması faydalı olacaktır.

3) El Çantanız Yanınızda Olsun

Uçuş sırasında gerekli olan tüm materyaller yanınızda duracak el bagajınızda olması gerekmektedir.

http://www.uygunfiyatlioteller.com

4) Hava Durumu Kontrolü

Tatile gitmeden önce mutlaka gideceğiniz turizm bölgesinin hava durumunu kontrol edin ona göre bavulunuzu hazırlayın.

5) Eşyalarınızı Yerleştirirken Dikkatli Davranın

Gereksiz ve tatilde giymeyeceğiniz eşyaları bavula koymayın. Kısıtlı alan olduğu için ufak defek şeyleri ayakkabıların içine koyabilirsiniz. Kıyafetler her türlü kırışacak o yüzden boşa özen göstermeyin.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Top Ad

ODANI ŞİMDİ AYIR, ÖDEMESİNİ OTELDE YAP!