Konsept Oteller Antalya - Uygun Fiyatlı Oteller

Fırsat Duyuruları

Post Top Ad

"1" REZERVASYON "1" FİDAN KAMPANYASI

Post Top Ad

Salı, Mayıs 08, 2018

Konsept Oteller Antalya


Milyonlarca yerli ve yabancı turist tarafından tercih edilen  Antalya, Türkiye'nin en çok 5 Yıldızlı Oteline sahip bir turizm şehridir. Antalya Otelleri'ne her yıl yenileri katılmaktadır. Her yıl ziyaretçi sayısını arttıran Antalya'ya turizm yatırımları da aynı oranda artmaktadır. Bundan dolayıda turizm pastasından pay almak isteyen otel yatırımcıları artık hizmetin yanında otel tasarım ve konseptlerinde de farklılıklarla ön plana çıkmaya çalışıyorlar. Uygun Fiyatlı Oteller sitesi olarak Antalya'nın bazı konsept otellerini sizler için inceledik.

1) Adam & Eve Hotel


Tasarım ödülü alan Adam & Eve Hotel, ışıklandırması ve konsepti ile kendini ilk açıldığından beri yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağına getirmeyi başarmıştır. Konsept mimarisi ile gözlerinize hitap eden Antalya oteli aynı zamanda farklı alacarte restaronları ilede midenize hitap etmektedir.

2) Royal Taj Mahal


Mimarisini Hindistan'ın Agra şehrinde bulunan Tac Mahal'dan esinlenen Rohal Taj Mahal Otel misafirlerine sunduğu hizmetlerle sultanlara layık bir tatil imkanı sunmaktadır.

3) Hotel Su & Aqualand


Su gibi duru ve saf bembeyaz konsepti olan otel sizi şehrin stresinden kurtarıp rahatlatıcı ve dinlendirici bir şekilde tatil yapma imkanı sunmaktadır.

4) Botanik Platinum Hotel


Aileler için uygun olan Botanik Platinum Hotel'de Lunapark, Aquapark ve çocuk oyun alanları yer almaktadır.

3 yorum:

  1. Adam & Eve Hotel tasarım ödülünü gerçekten hak etmis.

    YanıtlaSil
  2. Su otele girer girmez harika bir atmosferle karşılaşıyorsunuz gerçekten.

    YanıtlaSil
  3. Daha güzel oteller var Antalya da bu liste çok dar bir bakışla ele alınmış. Umarım detaylı bir çalışma ile tekrar paylaşım yaparsınız.

    YanıtlaSil

Post Top Ad

ODANI ŞİMDİ AYIR, ÖDEMESİNİ OTELDE YAP!