İstanbul'da Ücretsiz Neler Yapabilirim? - Uygun Fiyatlı Oteller

Fırsat Duyuruları

Post Top Ad

"1" REZERVASYON "1" FİDAN KAMPANYASI

Post Top Ad

Cumartesi, Mayıs 12, 2018

İstanbul'da Ücretsiz Neler Yapabilirim?


Türkiye'nin en pahalı, dünyanında en pahalı şehirlerinden biri olan farklı kültürleri içinde barındıran İstanbul'u gezmeyi herkez ister ama bu İstanbul gezisi tatil bütçenizi zorlayabilir. İşte bizde bu yüzden Uygun Fiyatlı Oteller sitesi olarak, Türkiye'nin hatta dünyanın da göz bebeği olan İstanbul'da ücretsiz yapabileceğiniz aktivitelerin listesini hazırladık.

1) Ücretsiz Turlara Katılabilirsiniz


İstanbul'da turizm şirketlerinin düzenlediği turlara katılmak sizin için pahalı olabilir. Farklı ülkelerde ücretsiz turlar düzenleyen tur acentaları vardır. Bu firmalar gibi İstanbul'da ücretsiz İstanbul gezisi hizmeti veren İstanbul Free Tour adında bir firma vardır. Yaklaşık 2,5 saat süren bu şehir gezisine sizde ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

2) Ücretsiz Olarak Müzeleri Gezebilirsiniz


İstanbul'da yer alan bazı müzelerin girişi haftanın belli günlerinde ücretsizdir. Sizde bu ücretsiz günleri takip ederek bir gününüzü de ücretsiz olarak müze ziyaretiyle geçirmiş olursunuz.

3) İstanbul'un Tarihi Sokaklarını Keşfedin


Sonuçta gezmek bedeva sizde tarihi şehrin tarihi sokaklarını adım adım gezerek o tarihi yaşamış olursunuz ayrıca bolca resimde çebilirsiniz.

4) Ücretsiz Olarak Müzik Keyfi Yaşayn


Beyoğlu, Beşiktaş, Nişantaşı gibi kalabalık yerlerde çok sık karşımıza çıkan birbirinden yetenekli sokak sanatçılarını ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Top Ad

ODANI ŞİMDİ AYIR, ÖDEMESİNİ OTELDE YAP!