Akdeniz Ülkelerinde Tatil Yapmak İstemez Misiniz? - Uygun Fiyatlı Oteller

Fırsat Duyuruları

Post Top Ad

"1" REZERVASYON "1" FİDAN KAMPANYASI

Post Top Ad

Salı, Mayıs 08, 2018

Akdeniz Ülkelerinde Tatil Yapmak İstemez Misiniz?


Yaz dönemi gelince tatilcilerin aklına gelen ilk 3 kelime tabiki de deniz, kum ve güneştir. O zaman bu turizmi yaşabileceğiniz en iyi yerler Akdeniz kıyılarındadır. Tatile çıkmak isteyenler için birkaç turizm bölgesini ele aldık. Malta, Kapri veya Amalfi gibi yerleri yurtdışında tatile çıkmak isteyenler için, Antalya ve çevresini ise yurtiçinde tatil yapmak isteyenler için önerebiliriz. Akdeniz kıyılarında bulunan birbirinden güzel oteller, pansiyonlar veya villalar tatilinizin güzel geçmesini sağlayacaklardır.

Akdeniz kıyılarında tatil yapmanız için önereceğimiz turizm bölgeleri;

1) Santorini, Yunanistan


Mavi ve Beyaz'ın uyumu ve mimarisiyle göz dolduran Yunanistan'ın Santorini şehrine mutlaka ziyeret etmelisiniz.

2) Gozo, Malta


Kalabalıktan sıkılmış huzurlu bir tatil geçirmek isteyen kişiler için en uygun yerlerden biri Malta'da bulunan küçük bir ada olan Gozo'dur. Ayrıca Gozo'da bulunan Wied il-Ghasri bölgesi de doğal güzellikleri ile ön  plana çıkmaktadır.

3) Cinque Terre, İtalya


Fotoğrafçıların da ilgisini çeken Akdeniz'in en güzel sahillerini barındıran İtalya'nın kuzey batı kıyısında yer alan Cinque Terra, tatilinizi unutulmaz hale getirecektir.

4) Ravello, İtalya


Tatilinde güzel anılar biriktirmek isteyen kişiler için doğa harikası olan Ravello, Amalfi'de yer almaktadır. İtalya'nın bu güzel turizm bölgesinde harika ve unutulmaz bir tatil geçirebilirsiniz.

5) Positano, İtalya


İtalya'nın Amalfi şehrinde yer alan Positano'da tatil keyfini arttırmak için villa kiralayabilirsiniz.

6) Venedik, İtalya


Ziyaretçi sayısı çok fazla olan İtalya'nın Venedik şehrini  ziyaret etmezseniz tabiki de olmaz. Venedik'e gidip gondola binmeden de dönmek olmaz. Şehrin her tarafında olan köprülerin altından gondol keyfi ile geçmek tatilinizden güzel anılar ile dönmenizi sağlayacak.

7) Burano, İtalya


Köprülerle birbirine bağlı olan 4 adadan oluşan Venedik'te yer alan Burano adaları, rengarenk mimarisi ile ziyaretcilerin tatiline renk katıyor.

8) Kapri, İtalya


İtalya'da yer alan Kabri adası bir çok öneli tesise ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca kapri pantolanları da bu adada modacı Sonja de Lennart tarafından 1948 yılında bulunmuştur.

9) Mijas, İspanya


Beyaz evleri ile ün salmış İspanya'nın güney doğusundaki Malaga'da bulunan Mijas'ta, güzel ve unutulmaz bir tatil geçirebilirsiniz.

10) Verdon Gorge, Fransa


Doğal güzellikleri ile büyülü bir tatil geçirebileceğiniz Fransa'nın kıyı kesiminde yer alan Verdon Gorge'de tatil keyfi bir başkadır.

11) Antalya, Türkiye


Türkiye'nin en çok mavi bayraklı plajına sahip yılda 6 milyon dan fazla ziyaretcisi olan tarihi ve doğal güzellikleri içinde barındıran Türkiye'nin turizm başkenti Antalya, birbirinden güzel otelleri ile size güzel bir tatil sunmaktadır.

3 yorum:

  1. Helsi birbirinden güzel tatil bolgeleri ben Cinque Terre, İtalya çok sevdim.

    YanıtlaSil
  2. Venedik hep merak etmişimdir keşke bu yaz gidebilseydim.

    YanıtlaSil
  3. Daha önce Antalya'ya birçok kez gittim çok sıcak ama o sıcaklarla mücadele etmek için de birbirinden güzel bir sürü plaja sahip. En kısa zamanda tekrar gitmeyi düşünüyorum bu sefer Kemer yada kaş bölgesi düşünüyorum.

    YanıtlaSil

Post Top Ad

ODANI ŞİMDİ AYIR, ÖDEMESİNİ OTELDE YAP!