Bütçenize Uygun Ekonomik Yaz Tatili Otelleri - Uygun Fiyatlı Oteller

Fırsat Duyuruları

Post Top Ad

"1" REZERVASYON "1" FİDAN KAMPANYASI

Post Top Ad

Cumartesi, Mart 18, 2017

Bütçenize Uygun Ekonomik Yaz Tatili Otelleri


Ekonomik tatil arayışında olan kişiler için seçtiğimiz birbirinden uygun ve güzel oteller. Uygun Fiyatlı oteller üzerinden yapacağınız rezervasyonlardan fiyat farkı almıyoruz üstelik site olarak elde ettiğimiz gelirin bir kısmını fidan kampanyasına aktarıyoruz. Rezervasyonlar ormana dönüşsün. İster sitemizdeki online rezervasyon bölümünden kendiniz arayın, istersenizde siz fiyat araştırmasını yapın bize mesaj yada yorum yazarak size bulduğunuz fiyatın altında bulmaya çalışalım. Site olarak yerel veya yabancı rezerevasyon sitelerinin satış ortağıyız.


45 TL'ye varan indirimlerle Belpoint Beach Hotel de erken rezervasyon yaptırabilirsiniz. 0-12 Yaş çocuklar ücretsiz, otelde ödeme imkanları ile..

http://www.otelz.com/otel/bitez-marina-hotel?to=924&cid=28 

Uygun fiyata otel arayan kişiler için 39 TL'den başlayan erken rezervasyon imkanları ile Bitez Marina Hotel'de rezervasyon yaptırabilirsiniz. 12 yaşa kadar çocuklar ücretsiz. Ücretsiz iptal imkanı.


Antalya, Alanya, Konaklı bölgesinde yer alan Blue Night Hotel de Vade Farksız 4 taksit ile ve 58 TL'den başlayan fiyatlar ile erken rezervasyon yaptırabilirsiniz.


Ekonomik yaz tatili planlayan kişiler için Alanya otellerinden biri olan Botanik Magic Dream Hotel de 65 TL'den başlayan fiyatlar ile erken rezervasyon yaptırabilirsiniz.


Edasu Hotels; erken rezervasyon imkanları ise sadece 33 TL'den başlayan fiyatlar ile üstelik vade farksız 9 taksit ile otelde ödeme imkanlarınız bulunmaktadır. Edasu Hotels herşey dahil konaklamalıdır.


Vade Farksız 4 Taksit ile 52 TL'den başlayan fiyatlar ise Grand Miramor Hotel de ekomik bir yaz tatili geçirebilirsiniz. Erken rezervasyon imkanlarını kaçırmamak için hemen rezervasyon yaptırın, otelde ödeyin.

http://www.otelz.com/otel/karya-beach-hotel?to=924&cid=28 

Bu yazda tatilini Bodrum'da geçirmek isteyen ve aynı zamanda ekonomik otel arayışında olan kişilere tavsiyemiz Karya Beach Hotel'dir. 46 TL'den başlayan fiyatlar ile şimdi rezervasyon yapın, otelde ödeyin. 


Bu renkli otelde tatil yapmak için hemen rezervasyon yaptırın erken rezervasyon indirim fırsatlarını kaçırmadan. Rainbow Castle Hotel'de vade farksız 6 taksit imkanı bulunmaktadır.


Sea Star Hotel 55 TL'den başlayan fiyatlarla erken rezervasyon imkanı aynı zamanda vade farksız 3 taksit imkanı sunmaktadır.


49 TL'den başlayan fiyatlar ile Sunshine Holiday Resort erken rezervasyon yaptırabilirsiniz.


Bodrum, Turgutreis bölgesinde yer alan Tiana Beach Resort, herşey dahil konaklama imkanları sunmaktadır. 43'den başlayan fiyatlar ile rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Yukarıdaki bütçenize uygun ekonomik otelleri uygunfiyatlıoteller üzerinden yaptırmanız durumunda bağışta yapmış olacaksınız. Elde edilen rezervasyon gelirlerinin bir kısmı fidan kampanyasına aktarılacaktır. Rezervasyonlar, Ormana dönüşsün. Hedef 2.000 fidan.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Top Ad

ODANI ŞİMDİ AYIR, ÖDEMESİNİ OTELDE YAP!