The Green Park Resort Kartepe - Uygun Fiyatlı Oteller

Fırsat Duyuruları

Post Top Ad

"1" REZERVASYON "1" FİDAN KAMPANYASI

Post Top Ad

Cumartesi, Şubat 25, 2017

The Green Park Resort Kartepe

http://www.otelz.com/otel/the-green-park-resort-kartepe?to=924&cid=0

http://www.otelz.com/otel/the-green-park-resort-kartepe?to=924&cid=0

http://www.otelz.com/otel/the-green-park-resort-kartepe?to=924&cid=0

http://www.otelz.com/otel/the-green-park-resort-kartepe?to=924&cid=0The Green Park Kartepe İstanbul’a olan uzaklığı ile büyük şehrin beton sokaklarından sıkılanlar, trafiğin gürültüsünden ve stresinden yorulanlar için dingin bir hafta sonu adresi. Her mevsim doğası ayrı bir güzelliğe sahip olan Kartepe Kocaeli’ye bağlıdır ve İstanbul’a 130 km uzaklıktadır. Konumu itibariyle İstanbulluların sık sık tercih ettiği bu güzel, doğa harikası bölge yerli turistlerin akınına uğruyor. Bunun haricinde Kartepe mevkii Kocaeli’nin yüksek kesimlerinde bulunması itibariyle, kar yağışının çok olması ve kış sporlarına uygun alanlarının olması da başka bir artısı. Otelden çıktığınızda 1 saat içesinde tekrar İstanbul’a dönebiliyorsunuz..


The Green Park Resort Kartepe doğanın kalbindeki lokasyonu ile sizlere her mevsim şehrin stresli yaşantısından ve gürültüsünden uzaklaşmak için huzurlu bir tatil öneriyor. Özellikle kışın bembeyaz bir örtüyle süslendiğinde bu manzaranın, ilk baharda yemyeşil ağaçların ve temiz havanın, yazın sıcaklarında serin ve gölgeli ormanın, sonbaharda ise dökülen yaprakların ve doğanın en zengin renk paletleri ile süslenmiş romantik manzaranızın tadını çıkartabilirsiniz. Her mevsimi ayrı güzel bir doğa zenginliğinin içinde hizmet veren otelin oldukça profesyonel personeli konforunuz ve rahatınız için gereken her hizmeti sağlıyor. Bunun yanı sıra spa salonları da şehrin stresinden yorulmuş olanlara canlandırıcı bir etki sağlıyor.
Özellikler
The Green Park Resort Kartepe otelinde konforunuz için her ayrıntı düşünülmüş. Spor aktiviteleri, spa masajı, kapalı yüzme havuzu, restoran, ücretsiz Wİ-Fİ bağlantısı, aile odaları, ücretsiz otopark hizmeti gibi özelliklere sahip. Bunun yanı sıra otelin bir kayak okulu, bir spor salonu, sıcak mevsimlerde açık bir tenis kortu da bulunuyor. Böylece kışın tadını kış sporları ve kapalı havuzla, yazın tadını havuz, tenis, doğa yürüyüşleriyle çıkarabiliyorsunuz ve her mevsim sizler için cazip bir seçenek sunuyor. Aynı zamanda spa merkezi ile tüm stresinizi ve yorgunluğunuzu bırakabilirsiniz. Tatiliniz sırasında bölgede gezmeniz için otel sizlere bisiklet ve araç kiralama hizmeti sunuyor. Her akşam 17:00 da Lobi barda çay ve kurabiye ikramı yapılıyor ve sıcak bir ortam oluşuyor. Binası oldukça modern bir tasarıma sahip olan otelin odaları ise oldukça şık tasarlanmış. Bu özellikleri ile Kartepe otelleri arasında en çok tercih edilen otellerden olmayı da başarmış diyebiliriz.
Konaklama
Konaklama esnasında otelin sunduğu tüm hizmetler dahilinde rahat ve huzurlu bir tatil yapabiliyorsunuz. Özellikle daha önce burada konaklamış olan misafirlerin yorumları gösteriyor ki otel size vaat ettiği tüm hizmeti kusursuz bir şekilde sağlıyor. Ayrıca konaklamanız sırasında doğa yürüyüşleri yapamanız veya bisiklet kiralama gibi kayak gibi sporlar ile ilgilenmeniz hem bölgede gezebilmeniz hem de eğlenmeniz için oldukça uygun olacaktır. Kayak okulu sayesinde kayak yapmayı bilmeseniz de kısa süre içinde mantığını kavrayabilir ve bu eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca modern bir binaya sahip olan otelin harika göl manzarasını gördüğünüzde oradan ayrılmak daha da zor olacak gibi görünüyor.
Genel Bilgiler
The Green Park Resort Kartepe ile ilgili anlattığımız tüm bu özellikler otelin aslında neden bu kadar tercih edildiğini gösteriyor. Yemekleri ise gerek yerli gerekse yabancı olsun tamamı lezzetli ve kaliteli bir zengin bir mönüden sizlere sunuluyor. Ayrıca hamam, sauna ve benzeri sağlık ve dinlenme hizmeti ile geçirdiğiniz süreyi dinlendirici kılıyor.

Hemen Yer Ayırt

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Top Ad

ODANI ŞİMDİ AYIR, ÖDEMESİNİ OTELDE YAP!